Cześć, tu ELISE !

ZESPÓŁ POP/DANCE

miniaturka-youtube

PREMIERA!

Każdy to „więcej niż zero”?

Dobra miśki… Długo się „opieprzaliśmy” z wydaniem klipu. Myślę jednak, że zdecydowanie lepszy taki prezent na Nowy Rok niż wydawanie czegoś nowego w czasie przedświątecznym.
Teraz liczymy na to, że na wszelkich domówkach, imprezach karnawałowych, dyskotekach, weselach, koncertach plenerowych i przy każdej innej okazji do zabawy będzie Wam towarzyszył ten kawałek. Ktoś nazwał go „polską alternatywą dla Macareny”, ktoś inny „Hymnem singla” (do tej pory mamy z tego „polewkę”). Interpretujcie go jak chcecie  My nazywamy go po prostu – „Lewa ręka, prawa ręka”. Jest to numer w klimacie reggaeton, ponieważ uwielbiam takie klimaty i z marzeń o wizycie w gorącej Hiszpanii pozostało mi wybrać się tam muzycznym klimatem haha. Jest on najbliższy mojej wewnętrznej energii. Ci, którzy bywali na naszych koncertach bardzo długo czekali na premierę, ale teraz jest… Liczymy na to, że to wejście na nowy etap dla nas, i że pierwsze niewygórowane marzenie w postaci 100 000 odsłon przyjdzie szybciej niż kiedykolwiek wcześniej z Waszą pomocą a kawałek szybko zapadnie Wam w pamięć.

Realizacja video: Madmax Production, realizacja making-off: Studio J, Aranżacja, napisanie i zaśpiewanie partii męskich: Łukasz Sienicki (Noizz Bros – Producenci Muzyczni EDM i Pop). Słowa i muzyka: Eliza Wietrzyńska, Łukasz Sienicki, w teledysku Park Kazimierz Z Mini Zoo – Sosnowiec a konkretniej muszla koncertowa, mnóstwo pozytywnych ludzi, których nie sposób tutaj wymienić, Carbo Boks – Gliwice i wiele innych. Wszystkim zaangażowanym w tę produkcję z całego serca dziękujemy!

Łapcie i dzielcie się tym samym otwierając nam drzwi, które prowadzą na kolejny LEVEL 🙂 BENG!

  Brak komentarzy

Dodaj komentarz:

Your email address will not be published. Required fields are marked *